SLFD18-5R950G-08T
- Manufacturer Part Number:
- SLFD18-5R950G-08T
- Manufacturer/Brand:
- Shenzhen Sunlord Electronics
- Part of Description:
- DIPLEXER FOR 2400-2500MHZ/4900-5
- Manufacturer :
- Shenzhen Sunlord Electronics
- Product Category :
- RF Multiplexers
- Frequency Bands (Low / High) :
- 2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz