DPX165850DT-8085D3
Manufacturer Part Number:
DPX165850DT-8085D3
Manufacturer/Brand:
TDK Corporation
Part of Description:
MULTILAYER DIPLEXER FOR 2.4/5GHZ
Stock Condition:
7,574
Manufacturer :
TDK Corporation
Product Category :
RF Multiplexers
Frequency Bands (Low / High) :
698MHz ~ 2.69GHz / 5.15GHz ~ 5.85GHz