DPX205850DT-4055A1
- Manufacturer Part Number:
- DPX205850DT-4055A1
- Manufacturer/Brand:
- TDK Corporation
- Part of Description:
- RF DIPLEXER 1345MZ/4.125GHZ 0805
- Manufacturer :
- TDK Corporation
- Product Category :
- RF Multiplexers
- Frequency Bands (Low / High) :
- 700MHz ~ 1.99GHz / 2.4GHz ~ 5.85GHz