COPA-S-36G
Manufacturer Part Number:
COPA-S-36G
Color :
Gray
Features :
Height :
2.205" (56.00mm)
Length :
2.165" (55.00mm)
Material Flammability Rating :
UL94 V-0
Material Thickness :
Mounting Type :
Channel, Track; Fastener
Opening Size :
1.417" (36.00mm)
Panel Hole Size :
0.236" (5.99mm)
Width :
0.787" (20.00mm)