JG25-1.5XPRO
Manufacturer Part Number:
JG25-1.5XPRO
Part of Description:
25G 1.5" POLYPROPYLENE TIP ID .0
Gauge :
25
Inner Diameter :
0.013" (0.33mm)
Number of Pieces :
50
Outer Diameter :
0.032" (0.81mm)