JG20-1.25HPTTX-ESD
Manufacturer Part Number:
JG20-1.25HPTTX-ESD
Manufacturer/Brand:
Jensen Global Inc.
Part of Description:
20G 1.25" HIGH PRECISION TAPER T
Manufacturer :
Jensen Global Inc.
Product Category :
Dispensing Equipment - Tips, Nozzles
Color :
Gauge :
20
Inner Diameter :
0.025" (0.64mm)
Number of Pieces :
50
Outer Diameter :
0.630" (16.00mm)