JG34-0.25HPX-ESD
Manufacturer Part Number:
JG34-0.25HPX-ESD
Manufacturer/Brand:
Jensen Global Inc.
Part of Description:
34G 0.25" HP SERIES TIP ID .002"
Manufacturer :
Jensen Global Inc.
Product Category :
Dispensing Equipment - Tips, Nozzles
Color :
Gauge :
34
Inner Diameter :
0.002" (0.05mm)