JG26-1.5HPX-90
Manufacturer Part Number:
JG26-1.5HPX-90
Manufacturer/Brand:
Jensen Global Inc.
Part of Description:
26G 1.5" HP SERIES TIP ID .009"
Manufacturer :
Jensen Global Inc.
Product Category :
Dispensing Equipment - Tips, Nozzles
Color :
Peach
Gauge :
26
Inner Diameter :
0.009" (0.23mm)
Number of Pieces :
50
Outer Diameter :
0.018" (0.46mm)