JG21-1.5HPX-90-ESD
Manufacturer Part Number:
JG21-1.5HPX-90-ESD
Manufacturer/Brand:
Jensen Global Inc.
Part of Description:
21G 1.5" HP SERIES TIP ID .020"
Manufacturer :
Jensen Global Inc.
Product Category :
Dispensing Equipment - Tips, Nozzles
Color :
Gauge :
21
Inner Diameter :
0.020" (0.51mm)
Number of Pieces :
50
Outer Diameter :
0.032" (0.81mm)