JG19-1.5HPX-45-ESD
Manufacturer Part Number:
JG19-1.5HPX-45-ESD
Part of Description:
19G 1.5" HP SERIES TIP ID .027"
Gauge :
19
Inner Diameter :
0.028" (0.71mm)
Number of Pieces :
50
Outer Diameter :
0.041" (1.04mm)