JG24-0.5HPX-90-ESD
Manufacturer Part Number:
JG24-0.5HPX-90-ESD
Part of Description:
24G 0.5" HP SERIES TIP ID .012"
Gauge :
24
Inner Diameter :
0.012" (0.31mm)
Outer Diameter :
0.022" (0.56mm)