JG15-1.5HPX-90
Manufacturer Part Number:
JG15-1.5HPX-90
Manufacturer/Brand:
Jensen Global Inc.
Part of Description:
15G 1.5" HP SERIES TIP ID .052"
Manufacturer :
Jensen Global Inc.
Product Category :
Dispensing Equipment - Tips, Nozzles
Color :
Brown
Gauge :
15
Inner Diameter :
0.054" (1.37mm)
Number of Pieces :
50
Outer Diameter :
0.072" (1.83mm)