JG28-0.25HPX-ESD
Manufacturer Part Number:
JG28-0.25HPX-ESD
Part of Description:
28G 0.25" HP SERIES TIP ID .007"
Gauge :
28
Inner Diameter :
0.007" (0.18mm)
Number of Pieces :
50
Outer Diameter :
0.015" (0.38mm)