JG26-0.25HPX-ESD
Manufacturer Part Number:
JG26-0.25HPX-ESD
Part of Description:
26G 0.25" HP SERIES TIP ID .009"
Gauge :
26
Inner Diameter :
0.009" (0.23mm)
Number of Pieces :
50
Outer Diameter :
0.018" (0.46mm)