JG25-0.25HPX-ESD
Manufacturer Part Number:
JG25-0.25HPX-ESD
Manufacturer/Brand:
Jensen Global Inc.
Part of Description:
25G 0.25" HP SERIES TIP ID .010"
Manufacturer :
Jensen Global Inc.
Product Category :
Dispensing Equipment - Tips, Nozzles
Color :
Gauge :
25
Inner Diameter :
0.010" (0.25mm)
Number of Pieces :
50
Outer Diameter :
0.020" (0.51mm)