JG23-0.25HPX-ESD
Manufacturer Part Number:
JG23-0.25HPX-ESD
Part of Description:
23G 0.25" HP SERIES TIP ID .013"
Gauge :
23
Inner Diameter :
0.013" (0.33mm)
Number of Pieces :
50
Outer Diameter :
0.025" (0.64mm)