JG18-0.25HPX-ESD
Manufacturer Part Number:
JG18-0.25HPX-ESD
Part of Description:
18G 0.25" HP SERIES TIP ID .033"
Gauge :
18
Inner Diameter :
0.033" (0.84mm)