JG19-0.5HPX-ESD
Manufacturer Part Number:
JG19-0.5HPX-ESD
Manufacturer/Brand:
Jensen Global Inc.
Part of Description:
19G 0.5" HP SERIES TIP ID .027"
Manufacturer :
Jensen Global Inc.
Product Category :
Dispensing Equipment - Tips, Nozzles
Color :
Gauge :
19
Inner Diameter :
0.028" (0.71mm)
Number of Pieces :
50
Outer Diameter :
0.041" (1.04mm)