JG26-1.5HP-45-ESD
Manufacturer Part Number:
JG26-1.5HP-45-ESD
Part of Description:
26G 1.5" HP SERIES TIP ID .009"
Gauge :
26
Inner Diameter :
0.009" (0.23mm)