JG27-0.5HPX-45
Manufacturer Part Number:
JG27-0.5HPX-45
Part of Description:
27G 0.5" HP SERIES TIP ID .008"
Color :
White
Gauge :
27
Inner Diameter :
0.008" (0.20mm)
Number of Pieces :
50
Outer Diameter :
0.016" (0.41mm)