BEC62-AT-L0
Manufacturer Part Number:
BEC62-AT-L0
Adhesive :
Acrylic Based
Features :
Weather Resistant
Height :
0.790" (20.07mm)
Length :
1.460" (37.08mm)
Opening Size :
0.620" (15.75mm)
Width :
1.240" (31.50mm)