AP-M2M1-CC-Q-S22-BL-6
Manufacturer Part Number:
AP-M2M1-CC-Q-S22-BL-6
Manufacturer/Brand:
Airgain
Part of Description:
ANTENNA PLUS M2MAX MIMO ANTENNA
Manufacturer :
Airgain
Product Category :
RF Antennas
Antenna Type :
Blade
Applications :
Cellular, LTE
Features :
Cable - 3.05m
Frequency (Center/Band) :
829MHz, 2.2GHz
Frequency Group :
UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency Range :
698MHz ~ 960MHz, 1.7GHz ~ 2.7GHz
Gain :
3dBi, 6dBi
Height (Max) :
2.150" (54.60mm)