EXB164MX
- Manufacturer Part Number:
- EXB164MX
- Part of Description:
- RF ANT 169MHZ WHIP STR MX CONN
- Frequency (Center/Band) :
- 169MHz
- Frequency Group :
- VHF (f < 300MHz)
- Frequency Range :
- 164MHz ~ 174MHz
- Height (Max) :
- 6.000" (152.40mm)