A24-QUF-P4S
- Manufacturer Part Number:
- A24-QUF-P4S
- Manufacturer/Brand:
- Rabbit Semiconductor (Digi)
- Part of Description:
- RF ANT 2.4GHZ WIRE ELEMENT U.FL
- Manufacturer :
- Rabbit Semiconductor (Digi)
- Product Category :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Wire Element
- Applications :
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 2.4GHz
- Frequency Group :
- UHF (2GHz ~ 3GHz)