CAF94157(IDM2450-RT36)
- Manufacturer Part Number:
- CAF94157(IDM2450-RT36)
- Manufacturer/Brand:
- TE Connectivity Laird
- Part of Description:
- RF ANT 2.4GHZ MODULE RP-TNC 12"
- Manufacturer :
- TE Connectivity Laird
- Product Category :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Module
- Applications :
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 2.4GHz
- Frequency Group :
- UHF (2GHz ~ 3GHz)
- Frequency Range :
- 2.4GHz ~ 2.5GHz
- Gain :
- 8.5dBi
- Height (Max) :
- 1.417" (36.00mm)