RFDPA171400SMTB801
- Manufacturer Part Number:
- RFDPA171400SMTB801
- Manufacturer/Brand:
- INPAQ Technology Co., Ltd.
- Part of Description:
- 698~960/1447~1511/1559~1606/1710
- Manufacturer :
- INPAQ Technology Co., Ltd.
- Product Category :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Whip, Tilt
- Applications :
- LTE
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 829MHz, 1.479GHz, 1.5825GHz, 1.94GHz, 2.5GHz
- Frequency Group :
- Wide Band
- Frequency Range :
- 698MHz ~ 960MHz, 1.447GHz ~ 1.511GHz, 1.559GHz ~ 1.606GHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz, 2.3GHz ~ 2.7GHz
- Gain :
- 3.2dBi, 2.27dBi, 2.53dBi, 4.8dBi, 4.67dBi
- Height (Max) :
- 8.530" (216.66mm)