ASGP.1575.10B.4.A.01
- Manufacturer Part Number:
- ASGP.1575.10B.4.A.01
- Manufacturer/Brand:
- Taoglas
- Part of Description:
- RF ANT 1.575GHZ CER PATCH SLD
- Manufacturer :
- Taoglas
- Product Category :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Ceramic Patch
- Applications :
- GPS
- Features :
- LNA, Filter
- Frequency (Center/Band) :
- 1.575GHz
- Frequency Group :
- UHF (1GHz ~ 2GHz)
- Frequency Range :
- Gain :
- 30dB
- Height (Max) :
- 0.232" (5.90mm)