JLTD1575-1602S25N4X
- Manufacturer Part Number:
- JLTD1575-1602S25N4X
- Manufacturer/Brand:
- JC Antenna
- Part of Description:
- GPS/GLONASS SMD PATCH ANTENNA, S
- Manufacturer :
- JC Antenna
- Product Category :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Ceramic Patch
- Applications :
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 1.575GHz, 1.602GHz
- Frequency Group :
- UHF (1GHz ~ 2GHz)
- Frequency Range :
- Gain :
- Height (Max) :
- 0.157" (4.00mm)