ANT1212B00BT2400S
- Manufacturer Part Number:
- ANT1212B00BT2400S
- Manufacturer/Brand:
- YAGEO Group
- Part of Description:
- RF ANT 2.45GHZ CER PATCH SLDR
- Manufacturer :
- YAGEO Group
- Product Category :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Ceramic Patch
- Applications :
- General Purpose
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 2.45GHz
- Frequency Group :
- UHF (2GHz ~ 3GHz)
- Frequency Range :
- 2.4GHz ~ 2.5GHz
- Gain :
- 4dBi
- Height (Max) :
- 0.157" (4.00mm)