APAE915R2540ABDB1-T
- Manufacturer Part Number:
- APAE915R2540ABDB1-T
- Part of Description:
- RF ANT 915MHZ CER PATCH PIN ADH
- Frequency (Center/Band) :
- 915MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 915MHz ~ 929MHz
- Gain :
- 4.5dBic
- Height (Max) :
- 0.181" (4.60mm)