SLDA72-0R900G-31TF
- Manufacturer Part Number:
- SLDA72-0R900G-31TF
- Part of Description:
- MULTILAYER LTCC ANTENNA, 858~928
- Features :
- LNA, Filter
- Frequency (Center/Band) :
- 900MHz
- Gain :
- 2.7dBi
- Height (Max) :
- 0.039" (1.00mm)
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Bands :
- 1
- Power - Max :
- 3 W