AP-M2M2-CC-M-S22-BL-10
- Manufacturer Part Number:
- AP-M2M2-CC-M-S22-BL-10
- Manufacturer/Brand:
- Airgain
- Part of Description:
- ANTENNA PLUS M2MAX V2 MIMO ANTEN
- Stock Condition:
- 9
- Manufacturer :
- Airgain
- Product Category :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Module
- Applications :
- LTE
- Features :
- Cable - 3.05m
- Frequency (Center/Band) :
- 829MHz, 2.2GHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz)
- Frequency Range :
- 698MHz ~ 960MHz, 1.7GHz ~ 2.7GHz
- Gain :
- 3dBi, 6dBi
- Height (Max) :
- 2.185" (55.50mm)