TANGO41/2.5M/SMAM/S/S/32
- Manufacturer Part Number:
- TANGO41/2.5M/SMAM/S/S/32
- Manufacturer/Brand:
- Siretta
- Part of Description:
- RF ANT 829MHZ/1.94GHZ WHIP STR
- Stock Condition:
- 7
- Manufacturer :
- Siretta
- Product Category :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Whip, Straight
- Applications :
- WLAN
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 829MHz, 1.94GHz, 2.5GHz
- Frequency Group :
- Wide Band
- Frequency Range :
- 698MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz, 2.3GHz ~ 2.7GHz
- Gain :
- Height (Max) :
- 3.067" (77.90mm)