BMHO69027002NF
- Manufacturer Part Number:
- BMHO69027002NF
- Manufacturer/Brand:
- PCTEL
- Part of Description:
- RF ANT 825MHZ WHIP N TYP F POLE
- Stock Condition:
- 34
- Manufacturer :
- PCTEL
- Product Category :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Whip, Straight
- Applications :
- 2G, 3G, 5G, Cellular, LTE
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 825MHz, 2.2GHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (2GHz ~ 3GHz)
- Frequency Range :
- 690MHz ~ 960MHz, 1.7GHz ~ 2.7GHz
- Gain :
- 2dBi, 2dBi
- Height (Max) :
- 9.000" (228.60mm)
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Pole Mount
- Number of Bands :
- 2
- Power - Max :
- 25 W