ANT-W63-WRT-UFL-150
- Manufacturer Part Number:
- ANT-W63-WRT-UFL-150
- Part of Description:
- RF ANT WIFI6/6E WRT DOME UFL -15
- Stock Condition:
- 498
- Antenna Type :
- Dome
- Applications :
- Bluetooth, ISM, Wi-Fi, WLAN, Zigbee™
- Features :
- Cable - 150mm
- Frequency (Center/Band) :
- 2.4425GHz, 5.5GHz, 6.525GHz
- Frequency Group :
- UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
- Frequency Range :
- 2.4GHz ~ 2.485GHz, 5.15GHz ~ 5.85GHz, 5.925GHz ~ 7.125GHz
- Gain :
- 4.5dBi, 4.5dBi, 6.4dBi
- Height (Max) :
- 1.063" (27.00mm)
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Number of Bands :
- 3
- Power - Max :
- 5 W