TANGO25/0.1M/SMAM/S/RP/29
Manufacturer Part Number:
TANGO25/0.1M/SMAM/S/RP/29
Manufacturer/Brand:
Siretta
Part of Description:
RF ANT 2.4GHZ PUCK RP-SMA MALE
Stock Condition:
127
Manufacturer :
Siretta
Product Category :
RF Antennas
Antenna Type :
Puck
Applications :
Bluetooth, WLAN, Zigbee™
Features :
Frequency (Center/Band) :
2.4GHz
Frequency Group :
UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency Range :
2.4GHz ~ 2.5GHz
Gain :
3dBi
Height (Max) :
0.591" (15.00mm)