9003034F0-AC10L0100
- Manufacturer Part Number:
- 9003034F0-AC10L0100
- Manufacturer/Brand:
- KYOCERA AVX
- Part of Description:
- LTE 5G FPC ANTENNA W/MHF4 CONNEC
- Stock Condition:
- 988
- Manufacturer :
- KYOCERA AVX
- Product Category :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Flat Bar
- Applications :
- 5G
- Features :
- Cable - 100mm
- Frequency (Center/Band) :
- 2.395GHz, 4.15GHz
- Frequency Group :
- Wide Band
- Frequency Range :
- 2.1GHz ~ 2.69GHz, 3.3GHz ~ 5GHz
- Gain :
- 4.2dBi, 4.3dBi
- Height (Max) :
- 0.008" (0.20mm)