ANT-W63-FPC2-M4-100
- Manufacturer Part Number:
- ANT-W63-FPC2-M4-100
- Part of Description:
- RF ANT WIFI7 42X12 FPC UFL 100MM
- Stock Condition:
- 999
- Antenna Type :
- Flat Patch
- Applications :
- 802.11ac, 802.11ax, 802.11be, 802.11b/g, 802.11n, Bluetooth, ISM, WLAN, Zigbee™
- Features :
- Cable - 100mm
- Frequency (Center/Band) :
- 2.44GHz, 5.5GHz, 6.525GHz
- Frequency Group :
- Wide Band
- Frequency Range :
- 2.4GHz ~ 2.485GHz, 5.15GHz ~ 5.85GHz, 5.925GHz ~ 7.125GHz
- Gain :
- 3.2dBi, 7.7dBi, 8.4dBi
- Height (Max) :
- 0.008" (0.20mm)
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Adhesive
- Number of Bands :
- 3
- Power - Max :
- 2 W