SWLP.2450.10.4.A.02
- Manufacturer Part Number:
- SWLP.2450.10.4.A.02
- Manufacturer/Brand:
- Taoglas
- Part of Description:
- RF ANT 2.4GHZ CER PATCH SLD 10MM
- Manufacturer :
- Taoglas
- Product Category :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Ceramic Patch
- Applications :
- Bluetooth, Wi-Fi, WLAN, Zigbee™
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 2.4GHz
- Frequency Group :
- UHF (2GHz ~ 3GHz)
- Frequency Range :
- 2.4GHz ~ 2.5GHz
- Gain :
- -1dBi
- Height (Max) :
- 0.157" (4.00mm)