SWLP.2450.12.4.B.02
Manufacturer Part Number:
SWLP.2450.12.4.B.02
Manufacturer/Brand:
Taoglas
Part of Description:
RF ANT 2.4GHZ CER PATCH SLDR SMD
Stock Condition:
13,011
Manufacturer :
Taoglas
Product Category :
RF Antennas
Antenna Type :
Ceramic Patch
Applications :
WLAN, Zigbee™
Features :
Frequency (Center/Band) :
2.4GHz
Frequency Group :
UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency Range :
2.4GHz ~ 2.5GHz
Gain :
2dBi
Height (Max) :
0.157" (4.00mm)