APAE1575R2540AADBE-T
- Manufacturer Part Number:
- APAE1575R2540AADBE-T
- Part of Description:
- RF ANT 1.575GHZ CER PATCH PIN
- Frequency (Center/Band) :
- 1.575GHz
- Frequency Group :
- UHF (1GHz ~ 2GHz)
- Frequency Range :
- 1.569GHz ~ 1.577GHz
- Gain :
- 4.5dBic
- Height (Max) :
- 0.181" (4.60mm)