APAE1575R2520ABDD7-T
- Manufacturer Part Number:
- APAE1575R2520ABDD7-T
- Manufacturer/Brand:
- Abracon
- Part of Description:
- RF ANT 1.575GHZ CER PATCH PIN
- Manufacturer :
- Abracon
- Product Category :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Ceramic Patch
- Applications :
- GPS
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 1.575GHz
- Frequency Group :
- UHF (1GHz ~ 2GHz)
- Frequency Range :
- Gain :
- Height (Max) :
- 0.102" (2.60mm)