AMF-4F-03000350-15-13P
Manufacturer Part Number:
AMF-4F-03000350-15-13P
Part of Description:
IC RF AMP GPS 3GHZ-3.5GHZ MODULE
Current - Supply :
225mA
Frequency :
3GHz ~ 3.5GHz
Gain :
50dB
Mounting Type :
Noise Figure :
1.5dB
P1dB :
13dBm
Test Frequency :
3GHz ~ 3.5GHz
Voltage - Supply :
15V