AMF-6F-14501550-12-10P
- Manufacturer Part Number:
- AMF-6F-14501550-12-10P
- Part of Description:
- IC AMP GPS 14.5GHZ-15.5GHZ MOD
- Current - Supply :
- 250mA
- Frequency :
- 14.5GHz ~ 15.5GHz
- Gain :
- 48dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 1.2dB
- Test Frequency :
- 14.5GHz ~ 15.5GHz
- Voltage - Supply :
- 15V