AMF-5F-30004000-40-8P
- Manufacturer Part Number:
- AMF-5F-30004000-40-8P
- Part of Description:
- IC RF AMP GPS 30GHZ-40GHZ MODULE
- Current - Supply :
- 180mA
- Frequency :
- 30GHz ~ 40GHz
- Gain :
- 34dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 4dB
- P1dB :
- 8dBm
- Test Frequency :
- 30GHz ~ 40GHz
- Voltage - Supply :
- 15V