AMF-4F-00500200-30-10P
- Manufacturer Part Number:
- AMF-4F-00500200-30-10P
- Part of Description:
- IC RF AMP GPS 500MHZ-2GHZ MODULE
- Current - Supply :
- 250mA
- Frequency :
- 500MHz ~ 2GHz
- Gain :
- 60dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 3dB
- P1dB :
- 10dBm
- Test Frequency :
- 500MHz ~ 2GHz
- Voltage - Supply :
- 15V