AMF-5F-12201280-09-10P
- Manufacturer Part Number:
- AMF-5F-12201280-09-10P
- Part of Description:
- IC AMP GPS 12.2GHZ-12.8GHZ MOD
- Current - Supply :
- 200mA
- Frequency :
- 12.2GHz ~ 12.8GHz
- Gain :
- 45dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 0.9dB
- Test Frequency :
- 12.2GHz ~ 12.8GHz
- Voltage - Supply :
- 15V