AMF-5F-05001500-25-10P
Manufacturer Part Number:
AMF-5F-05001500-25-10P
Part of Description:
IC RF AMP GPS 5GHZ-15GHZ MODULE
Current - Supply :
200mA
Frequency :
5GHz ~ 15GHz
Gain :
38dB
Mounting Type :
Noise Figure :
2.5dB
P1dB :
10dBm
Test Frequency :
5GHz ~ 15GHz
Voltage - Supply :
15V