AMF-5F-09501050-09-10P
- Manufacturer Part Number:
- AMF-5F-09501050-09-10P
- Part of Description:
- IC RF AMP GPS 9.5GHZ-10.5GHZ MOD
- Current - Supply :
- 200mA
- Frequency :
- 9.5GHz ~ 10.5GHz
- Gain :
- 45dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 0.9dB
- Test Frequency :
- 9.5GHz ~ 10.5GHz
- Voltage - Supply :
- 15V