AMF-4F-00950145-04-13P
- Manufacturer Part Number:
- AMF-4F-00950145-04-13P
- Part of Description:
- IC RF AMP GPS 950MHZ-1.45GHZ MOD
- Current - Supply :
- 250mA
- Frequency :
- 950MHz ~ 1.45GHz
- Gain :
- 60dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 0.4dB
- P1dB :
- 13dBm
- Test Frequency :
- 950MHz ~ 1.45GHz
- Voltage - Supply :
- 15V